Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 1486,50 zł. Dostępna jest również usługa Fast DHL Express.

Gwarancja satysfakcji

Gwarantujemy jakość naszych produktów marki 68travel. Zaufało nam już ponad 30000 klientów. Zweryfikowane opinie klientów można znaleźć na stronach produktów, Cusrev, Google, Facebook i innych portalach sprzedażowych.

Precyzyjna produkcja i jakość produktów

Mamy surowe standardy jakości, ponieważ uwielbiamy wysyłać Ci dekoracje i produkty najwyższej jakości. W końcu będziesz na nie patrzeć przez wiele lat. Ręcznie sprawdzamy każdy element naszych produktów. Do pewnego stopnia polerujemy i czyścimy nasze produkty, ale nie chcemy tracić wszystkich naturalnych i unikalnych właściwości wizualnych drewna. Ponieważ nasze wykwalifikowane zespoły korzystają z zaawansowanych maszyn, możemy zagwarantować wyjątkową precyzję naszych dekoracji.

Łatwe zwroty i wymiany

Kupując bezpośrednio od 68travel, możesz skorzystać z hojnej polityki zwrotów. Wszyscy jesteśmy ludźmi, rozumiemy, że okoliczności się zmieniają lub że dany produkt może się po prostu nie podobać. Szybko odpowiemy na wszystkie pytania. Jeśli zainstalowałeś lub używałeś zakupionego produktu, napisz do nas ze szczegółami wszelkich problemów, abyśmy mogli zaoferować najlepsze możliwe rozwiązanie.

Bezpieczne pakowanie produktów

Gwarantujemy sprawną dostawę paczek dzięki naszej sprawdzonej metodzie pakowania. Większość produktów drewnianych jest pakowana przy użyciu specjalnych kartonowych szablonów. Są one dostarczane w wytrzymałych 5-warstwowych kartonach. Rzadko może się zdarzyć, że otrzymasz uszkodzony produkt - w takim przypadku nie wahaj się od razu z nami skontaktować. Wszystkie reklamacje traktujemy poważnie i mamy wieloletnie doświadczenie w wysyłkach na całym świecie. Z przyjemnością rozwiążemy wszelkie problemy i wyślemy części zamienne lub produkty na własny koszt.

Gwarancja dostawy

Wszystkie zamówienia są wysyłane z numerem śledzenia valida. Otrzymasz go po oznaczeniu zamówienia jako wysłane. Gwarantujemy, że rozwiążemy wszelkie problemy związane z dostawą, takie jak zagubione paczki, wszelkie uszkodzenia wynikające z wysyłki lub inne problemy z dostawą.

Lokalna produkcja

Nasze produkty z drewna, mchu i zdrapek są wytwarzane lokalnie na Słowacji - w samym sercu Europy. Papier, drewno i inne materiały pozyskujemy w miarę możliwości lokalnie. Zwracamy uwagę na zrównoważony rozwój i ekologię. Staramy się, aby wszystkie nasze opakowania były w jak największym stopniu wolne od tworzyw sztucznych.

Zadowoleni klienci = nasz cel

Jesteśmy tu dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy masz specjalne życzenie, termin dostawy, potrzebujesz specjalnej części, czy po prostu chcesz porozmawiać. Wszyscy kochają mapy, a my jesteśmy tutaj, abyś mógł cieszyć się piękną dekoracją ścienną przez wiele lat. Zapoznaj się również z 68travel dookoła świata.

Niezawodne wsparcie

Szybkie wsparcie, serwis gwarancyjny i łatwe zwroty. Dożywotnia gwarancja na nasze produkty drewniane.

4.8/5 średnia ocena

Ponad 6000 recenzji od klientów z całego świata. 98% klientów nas poleca.

Spersonalizowane zamówienia

68travel jest oryginalnym producentem, co oznacza, że możemy szybko tworzyć spersonalizowane zamówienia.

Żyjemy dla przygody

W 68travel uwielbiamy podróżować i odkrywać. Staramy się używać naturalnych materiałów pochodzących z recyklingu i ograniczać zużycie plastiku. 68travel dookoła świata »

Wyszukaj

COOKIES

68travel prosi o wyrażenie zgody na wykorzystywanie danych do celów spersonalizowanej reklamy i treści, pomiaru reklam i treści, statystyk grup fokusowych i rozwoju produktów, a także przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji na urządzeniu.

Ustawienia można dostosować, klikając każdy element. Więcej informacji na temat RODO można znaleźć na tej stronie.

Użytkownik może zmienić sposób wykorzystywania jego danych osobowych. Dostawcy wymagają zgody użytkownika na następujące działania: