Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 1486,50 zł. Dostępna jest również usługa Fast DHL Express.

Jak zamontować mapę zdrapkę

Opcje montażu

Najlepszym sposobem na wyeksponowanie naszych map zdrapek jest powieszenie ich na ścianie. Ponieważ mapa jest zwinięta w tubie prezentowej, ważne jest, aby zamontować ją w sposób, który mocuje jej górną i dolną krawędź w pozycji poziomej. W przeciwnym razie mapa będzie się zwijać. Możesz użyć kilku różnych metod, które przetestowaliśmy.


Aluminiowe drążki zatrzaskowe

Nasze wykonane na zamówienie aluminiowe wkręty oferują łatwy i wielokrotnego użytku sposób na powieszenie mapy na dowolnej płaskiej ścianie. Górny drążek ma dwa przesuwane haki montażowe, których można użyć do przymocowania drążka do dowolnej ściany lub można do nich przywiązać sznurek, aby uzyskać mniej trwałe rozwiązanie. Polecamy te paski, aby uzyskać luksusowy, nowoczesny wygląd.

Drewniane drążki na mapy


Nasze niestandardowe, ręcznie wykonane drewniane drążki na mapy są doskonałym dodatkiem do wieszania naszych map w rozmiarze A1 na dowolnej płaskiej ścianie. Przymocowanie mapy do prętów jest bardzo proste.


Szpachla montażowa

Użyj niewielkiej ilości elastycznej szpachli montażowej w każdym rogu i wzdłuż każdego boku mapy. Następnie przyklej mapę do płaskiej powierzchni. Zalecamy je do nietrwałego wyświetlania i minimalistycznego wyglądu.


Opraw mapę

Możesz uzyskać niestandardowy projekt, ponieważ istnieje niezliczona ilość opcji kadrowania. Zalecamy użycie podkładu ze sklejki lub podobnej płyty.


Zamontuj mapę na płycie podkładowej

Użyj kleju w sprayu lub podobnego kleju, aby przymocować mapę na stałe do podkładu. Upewnij się tylko, że płyta podkładowa nie jest teksturowana. Sprawdzi się również gruby karton.


Pasek na rzep

Używaliśmy również cienkiego samoprzylepnego paska na rzep do mocowania map na płaskiej powierzchni ściany. Zwykle wystarczą 4 sztuki (po jednej w każdym rogu), ponieważ zapewniają one wystarczającą siłę mocowania.


Szpilki

Jeśli masz powierzchnię ściany, która nie zostanie uszkodzona przez szpilki, jest to z pewnością niskobudżetowe rozwiązanie do montażu mapy.

Niezawodne wsparcie

Szybkie wsparcie, serwis gwarancyjny i łatwe zwroty. Dożywotnia gwarancja na nasze produkty drewniane.

4.8/5 średnia ocena

Ponad 6000 recenzji od klientów z całego świata. 98% klientów nas poleca.

Spersonalizowane zamówienia

68travel jest oryginalnym producentem, co oznacza, że możemy szybko tworzyć spersonalizowane zamówienia.

Żyjemy dla przygody

W 68travel uwielbiamy podróżować i odkrywać. Staramy się używać naturalnych materiałów pochodzących z recyklingu i ograniczać zużycie plastiku. 68travel dookoła świata »

Wyszukaj

COOKIES

68travel prosi o wyrażenie zgody na wykorzystywanie danych do celów spersonalizowanej reklamy i treści, pomiaru reklam i treści, statystyk grup fokusowych i rozwoju produktów, a także przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji na urządzeniu.

Ustawienia można dostosować, klikając każdy element. Więcej informacji na temat RODO można znaleźć na tej stronie.

Użytkownik może zmienić sposób wykorzystywania jego danych osobowych. Dostawcy wymagają zgody użytkownika na następujące działania: