Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 1486,50 zł. Dostępna jest również usługa Fast DHL Express.

Jak produkujemy drewniane dekoracje

68travel jest oryginalnym producentem, nie jesteśmy odsprzedawcą. Produkcja naszych drewnianych map i innych drewnianych dekoracji to długi i skomplikowany proces. Na końcu tego procesu znajduje się pięknie wykończona dekoracja ścienna, więc kiedy na nią spojrzysz, powiesz"wow, to jest niesamowite!". Potem przypomnisz sobie wszystkie wspomnienia z miejsc na całym świecie, w których już byłeś...

Sama produkcja jest poprzedzona przygotowaniem koncepcyjnym i projektowym. Nie uwierzysz, ile pracy wymaga decyzja, które kraje umieścić w której warstwie, jak połączyć kolory - dostroić to wszystko tak, aby warstwy pasowały do siebie i wyglądały świetnie. Jak wybrać 50 z ponad 300 wysp z całego świata dla standardowego pakietu wysp i innych dla pakietu rozszerzonego.

Myśli i pomysły są następnie przetwarzane na wektory. Te komputerowe zera i jedynki są przenoszone przez maszyny grawerujące na sklejkę, która jest następnie barwiona różnymi kolorami, aby uzyskać jeszcze bardziej imponujący projekt 3D. Stopniowo każdy element, każdy kraj, każda wyspa ożywa. Wszystkie małe części są następnie ręcznie sklejane i tworzą poszczególne kontynenty - drewniana mapa 3D uzyskuje swoją ostateczną formę.

Na koniec wszystko musi zostać zapakowane, aby mapy bezpiecznie dotarły do Ciebie ze Słowacji - przez granice i oceany.

A potem pozostaje już tylko przenieść tę wspaniałą dekorację ścienną na własną ścianę i cieszyć się jej widokiem przez wiele lat. Ponieważ mapy są urocze i wszyscy je kochają.

https://youtu.be/AclWp-F3iR8
Niezawodne wsparcie

Szybkie wsparcie, serwis gwarancyjny i łatwe zwroty. Dożywotnia gwarancja na nasze produkty drewniane.

4.8/5 średnia ocena

Ponad 6000 recenzji od klientów z całego świata. 98% klientów nas poleca.

Spersonalizowane zamówienia

68travel jest oryginalnym producentem, co oznacza, że możemy szybko tworzyć spersonalizowane zamówienia.

Żyjemy dla przygody

W 68travel uwielbiamy podróżować i odkrywać. Staramy się używać naturalnych materiałów pochodzących z recyklingu i ograniczać zużycie plastiku. 68travel dookoła świata »

Wyszukaj

COOKIES

68travel prosi o wyrażenie zgody na wykorzystywanie danych do celów spersonalizowanej reklamy i treści, pomiaru reklam i treści, statystyk grup fokusowych i rozwoju produktów, a także przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji na urządzeniu.

Ustawienia można dostosować, klikając każdy element. Więcej informacji na temat RODO można znaleźć na tej stronie.

Użytkownik może zmienić sposób wykorzystywania jego danych osobowych. Dostawcy wymagają zgody użytkownika na następujące działania: