Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 1486,50 zł. Dostępna jest również usługa Fast DHL Express.

Zwroty i serwis gwarancyjny

Dążymy do tego, abyś był zadowolony bez względu na to, co się stanie. My też jesteśmy ludźmi i czasami popełniamy błędy. Możesz też zmienić zdanie.

Wszystkie nasze produkty mają gwarantowane 30-dniowe okno zwrotu lub wymiany (90 dni w przypadku drewnianych map i dekoracji) od momentu otrzymania paczki.

W sezonie listopadowym i grudniowym wszystkie zamówienia korzystają również z przedłużenia terminu zwrotu lub wymiany do końca stycznia następnego roku.

Zwroty są dokonywane w formie pierwotnej metody płatności.

Należy pamiętać, że spersonalizowane produkty (z niestandardowym grawerem, niestandardowymi kolorami, niestandardowymi rozmiarami itp.) nie podlegają zwrotowi.


Najlepszym sposobem na rozpoczęcie zwrotu, uzyskanie wymiany lub rozwiązanie problemu z wadliwym produktem jest skontaktowanie się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem shop@68travel.pl.

Aby wszystko przebiegło sprawnie, należy poinformować nas o tym w wiadomości e-mail:

  • Identyfikator zamówienia
  • Powód zwrotu
  • Szczegółowe zdjęcia problemu
  • Zdjęcia opakowania, jeśli jest uszkodzone

Zwykle możemy zapewnić lokalny adres zwrotny w Europie, po prostu skontaktuj się z nami, aby rozpocząć. W większości krajów wysłanie paczki zwrotnej do nas za pośrednictwem Packeta. com jest bezpłatne.

Na życzenie możemy również zapewnić płatną usługę odbioru i zwrotu z adresu klienta z powrotem do nas za pośrednictwem GLS Shipping Courier.

Drewniane mapy i dekoracje (i inne duże paczki)

Zwrot premium trwa około 2-6 dni. Korzystamy z usług GLS lub DHL. Zamówimy kuriera na Twój adres, który przywiezie etykietę wysyłkową, odbierze od Ciebie paczkę i zwróci ją do nas - wszystko w ustalonym wcześniej terminie. Pobieramy opłatę za tę usługę w zależności od kraju. Usługa ta jest jednak całkowicie bezproblemowa. Nie musisz sam nigdzie zabierać pudełka.

Możesz też skorzystać ze standardowego zwrotu. Możesz odesłać mapę bezpośrednio do nas na Słowacji lub na adres Packeta w swoim kraju (prosimy o kontakt w celu uzyskania dokładnego formatu adresu), a stamtąd Packeta dostarczy paczkę do 68travel. Zwrot zakupionego produktu w ten sposób trwa do dwóch tygodni (w zależności od kraju).

W obu przypadkach prosimy o staranne zapakowanie produktu w oryginalne pudełko (przy użyciu kartonowych szablonów), aby uniknąć uszkodzeń podczas transportu. Należy również usunąć wszelkie stare etykiety wysyłkowe z kartonu. Po otrzymaniu mapy dokładnie ją sprawdzimy. Jeśli wszystko będzie w porządku, zwrócimy pieniądze lub przystąpimy do wymiany.

Niezawodne wsparcie

Szybkie wsparcie, serwis gwarancyjny i łatwe zwroty. Dożywotnia gwarancja na nasze produkty drewniane.

4.8/5 średnia ocena

Ponad 6000 recenzji od klientów z całego świata. 98% klientów nas poleca.

Spersonalizowane zamówienia

68travel jest oryginalnym producentem, co oznacza, że możemy szybko tworzyć spersonalizowane zamówienia.

Żyjemy dla przygody

W 68travel uwielbiamy podróżować i odkrywać. Staramy się używać naturalnych materiałów pochodzących z recyklingu i ograniczać zużycie plastiku. 68travel dookoła świata »

Wyszukaj

COOKIES

68travel prosi o wyrażenie zgody na wykorzystywanie danych do celów spersonalizowanej reklamy i treści, pomiaru reklam i treści, statystyk grup fokusowych i rozwoju produktów, a także przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji na urządzeniu.

Ustawienia można dostosować, klikając każdy element. Więcej informacji na temat RODO można znaleźć na tej stronie.

Użytkownik może zmienić sposób wykorzystywania jego danych osobowych. Dostawcy wymagają zgody użytkownika na następujące działania: