Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 1486,50 zł. Dostępna jest również usługa Fast DHL Express.

Jak zamontować drewniane mapy i dekoracje

 

Dwustronna taśma samoprzylepna

Dołączonej mocnej dwustronnej taśmy klejącej można używać do większości powierzchni ściennych. Jej wytrzymałość zależy od rodzaju powierzchni. Świetnie sprawdza się na płytach gipsowo-kartonowych, tapetach, płaskich ścianach gipsowych, powierzchniach malowanych (niepylących i niekruszejących), plastiku, szkle, niepylących i nietłustych powierzchniach drewnianych oraz innych płaskich, niekruszących się ścianach z cegły / cementu. Taśma nie sprawdza się dobrze w przypadku strukturalnych ścian gipsowych lub niektórych gobelinów, które mogłyby zostać zerwane pod ciężarem drewnianych paneli.

Jak łatwo usunąć taśmę dwustronną?

Najlepszym sposobem jest podgrzanie taśmy od tylnej strony drewnianych paneli za pomocą opalarki lub suszarki do włosów. Następnie powoli obracaj drewnianą częścią, aż taśma piankowa się oddzieli. Nie odrywaj kawałków od ściany, ponieważ mogą pęknąć lub uszkodzić tynk. Pozostałą na ścianie taśmę piankową można następnie usunąć, zdrapując ją palcem.


Zawieś na haczykach + taśma dwustronna

Drewniane mapy świata 68travel™️ mają wgłębienia do zawieszania na tylnej stronie większych drewnianych paneli (Ameryka Północna + Europa + Azja). Można je zawiesić na hakach ściennych. Dokładne położenie wgłębień pokazano na dołączonej drukowanej instrukcji. Pozostałe mniejsze kontynenty i wyspy należy zamontować za pomocą taśmy dwustronnej lub kleju.


Klej konstrukcyjny

Najmocniejszym sposobem montażu mapy jest użycie kleju budowlanego (takiego jak Mamut, Patex itp.). Ten rodzaj kleju jest gęsty, więc panele pozostaną na ścianie i nie będą się przesuwać podczas montażu i schnięcia kleju. Można go niedrogo kupić w każdym markecie hobbystycznym. Jedyną wadą jest to, że drewniane elementy są wtedy na stałe przyklejone do ściany.


Montaż na płycie nośnej

Możliwe jest również zamontowanie mapy na płycie podkładowej (drewnianej, pleksi itp.). W ten sposób mapę można łatwo przenosić z miejsca na miejsce.


Czy masz jakieś inne szczegółowe pytania? Daj nam znać. Będziemy również wdzięczni za przesłanie nam zdjęć ściany przed i po montażu oraz doświadczeń związanych z montażem mapy. Byłoby to bardzo pomocne dla innych klientów.

Niezawodne wsparcie

Szybkie wsparcie, serwis gwarancyjny i łatwe zwroty. Dożywotnia gwarancja na nasze produkty drewniane.

4.8/5 średnia ocena

Ponad 6000 recenzji od klientów z całego świata. 98% klientów nas poleca.

Spersonalizowane zamówienia

68travel jest oryginalnym producentem, co oznacza, że możemy szybko tworzyć spersonalizowane zamówienia.

Żyjemy dla przygody

W 68travel uwielbiamy podróżować i odkrywać. Staramy się używać naturalnych materiałów pochodzących z recyklingu i ograniczać zużycie plastiku. 68travel dookoła świata »

Wyszukaj

COOKIES

68travel prosi o wyrażenie zgody na wykorzystywanie danych do celów spersonalizowanej reklamy i treści, pomiaru reklam i treści, statystyk grup fokusowych i rozwoju produktów, a także przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji na urządzeniu.

Ustawienia można dostosować, klikając każdy element. Więcej informacji na temat RODO można znaleźć na tej stronie.

Użytkownik może zmienić sposób wykorzystywania jego danych osobowych. Dostawcy wymagają zgody użytkownika na następujące działania: