Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 1486,50 zł. Dostępna jest również usługa Fast DHL Express.
Słowacja dla prezydenta Słowacji

Słowacja dla prezydenta Słowacji


...lub jak wyprodukować mapę w trybie pilnym przez kwarantannę Covid.

Tworzenie naszych map jest dla nas bardzo ważne, więc zawsze miło jest usłyszeć od kogoś o mniej powszechnym zamówieniu. Jak na przykład w zeszłym tygodniu. Tym razem zadzwonił telefon i zostaliśmy poproszeni przez biuro przewodniczącego Stowarzyszenia Miast i Gmin Słowacji o dostarczenie jednej drewnianej mapy ściennej Słowacji dla naprawdę wyjątkowego klienta - prezydenta naszego kraju. Z jednej strony byliśmy zadowoleni, że jedna z naszych map zostanie dostarczona do pałacu prezydenckiego. Z drugiej strony, zamówienie przyszło w dniu, w którym nasza produkcja była zamknięta z powodu pandemii. A zaledwie dzień wcześniej wysłaliśmy ostatnią z wyprodukowanych słowackich map. A żeby tego było mało, były one potrzebne na konkretne wydarzenie, w poniedziałek po południu, a więc przed weekendem - naprawdę szalony termin...

"Niemożliwe może poczekać, a cuda ekspresowo!" - to nasze motto, którym staramy się kierować i każde "niemożliwe" jest dla nas wyzwaniem. I choć pierwsze doniesienia mówiły, że nierealne jest zrobienie tego na ostatnią chwilę i przy wstrzymanej produkcji, to ostatecznie duch naszego warsztatu zadziałał magicznie, firma kurierska spisała się na medal i w poniedziałek mapa trafiła w ręce odbiorcy. Prezydent był zadowolony, więc mamy nadzieję, że mapa znajdzie swoje miejsce w pałacu prezydenckim ;)

PS: W 68travel już obstawiamy, kto będzie kolejną głową państwa, która otrzyma jedną z naszych map. Czy Ty też przyłączysz się do zgadywanki?

Niezawodne wsparcie

Szybkie wsparcie, serwis gwarancyjny i łatwe zwroty. Dożywotnia gwarancja na nasze produkty drewniane.

4.8/5 średnia ocena

Ponad 6000 recenzji od klientów z całego świata. 98% klientów nas poleca.

Spersonalizowane zamówienia

68travel jest oryginalnym producentem, co oznacza, że możemy szybko tworzyć spersonalizowane zamówienia.

Żyjemy dla przygody

W 68travel uwielbiamy podróżować i odkrywać. Staramy się używać naturalnych materiałów pochodzących z recyklingu i ograniczać zużycie plastiku. 68travel dookoła świata »

Wyszukaj

COOKIES

68travel prosi o wyrażenie zgody na wykorzystywanie danych do celów spersonalizowanej reklamy i treści, pomiaru reklam i treści, statystyk grup fokusowych i rozwoju produktów, a także przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji na urządzeniu.

Ustawienia można dostosować, klikając każdy element. Więcej informacji na temat RODO można znaleźć na tej stronie.

Użytkownik może zmienić sposób wykorzystywania jego danych osobowych. Dostawcy wymagają zgody użytkownika na następujące działania: