Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 1486,50 zł. Dostępna jest również usługa Fast DHL Express.

68travel

firma 68travel została założona przez dwóch przyjaciół, Fero 6 i Fero 8 - stąd nazwa 68travel - którzy urodzili się w tym samym kraju pod Tatrami Wysokimi, ale spotkali się daleko od domu, na plaży w Kalifornii. Dużo podróżowaliśmy po świecie i w 2010 roku założyliśmy razem naszą pierwszą firmę. Teraz robimy to, co kochamy - sklep internetowy dla podróżników, w którym można znaleźć wszystko, co można spakować na podróż lub zapamiętać swoje podróże dzięki naszym drewnianym mapom i dekoracjom.

Kiedy mieliśmy wiatr we włosach i żadnych zobowiązań, podróżowaliśmy z naszymi rękami do ponad 100 krajów na całym świecie i przejechaliśmy każdy kontynent z wyjątkiem Antarktydy (jak dotąd).

Tworzymy więc unikalne drewniane mapy ścienne i sprzedajemy sprzęt do podróży i wędrówek - od plastrów na pęcherze po wysokiej klasy czterosezonowe namioty. Cokolwiek Państwo lubią, proszę wybierać, jesteśmy tu dla Państwa!

Bestsellery 68travel

Niezawodne wsparcie

Szybkie wsparcie, serwis gwarancyjny i łatwe zwroty. Dożywotnia gwarancja na nasze produkty drewniane.

4.8/5 średnia ocena

Ponad 6000 recenzji od klientów z całego świata. 98% klientów nas poleca.

Spersonalizowane zamówienia

68travel jest oryginalnym producentem, co oznacza, że możemy szybko tworzyć spersonalizowane zamówienia.

Żyjemy dla przygody

W 68travel uwielbiamy podróżować i odkrywać. Staramy się używać naturalnych materiałów pochodzących z recyklingu i ograniczać zużycie plastiku. 68travel dookoła świata »

Wyszukaj

COOKIES

68travel prosi o wyrażenie zgody na wykorzystywanie danych do celów spersonalizowanej reklamy i treści, pomiaru reklam i treści, statystyk grup fokusowych i rozwoju produktów, a także przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji na urządzeniu.

Ustawienia można dostosować, klikając każdy element. Więcej informacji na temat RODO można znaleźć na tej stronie.

Użytkownik może zmienić sposób wykorzystywania jego danych osobowych. Dostawcy wymagają zgody użytkownika na następujące działania: